KONST / Litografier / Färglitografi 8203116
nr 820 3116
Färglitografi
Bo Lundqvist, HC-upplaga, signerad, motivets mått: 51x39
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 15 april 2013
kl 19:31:03
12/4 14:02:32
100 kr
15/4 11:54:30